اطلاعات و حریم شخصی افراد و برای گروه اوت نوت اهمیت زیادی دارد. ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا از حریم خصوصی کاربران خود محافظت کنیم و در این زمینه به کاربران وب سایت متعهد هستیم.

منظور از کلمه “وب سایت” یا عبارت “وب سایت اوت نوت” دامنه www.autnut.com  و تمام محتوای آن شامل محتوای متنی  (هرگونه نوشته)، گرافیکی (لوگو، آیکون، تصاویر، نشانها،  ویدئوها)، صوتی،  فایلها با هر فرمت، و تمامی محتوای پایگاه داده ها و اسکریپت ها می باشد.

منظور از کلمات “ما” و “اوت نوت” شرکت دانش گستر طیف فیروزه ای می باشد که وب سایت اوت نوت را مدیریت می کند.

منظور از کلمه “خدمات دهنده” هر یک از مشاوران، پزشکان یا سایر افراد حقیقی و حقوقی می باشد که خدمات خود را در وب سایت اوت نوت ارائه یا تبلیغ می کنند.

منظور از کلمات “شما” و “کاربر” هر شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از وب سایت اوت نوت بازدید می کند و یا از هرگونه خدمات ارائه شده در وب سایت استفاده می کند.

در این متن توضیح خواهیم داد که ما چه اطلاعاتی را از کاربران جمع آوری می کنیم و چگونه از اطلاعات و حریم شخصی کاربران که در اختیار ما قرار می‌گیرد استفاده و حفاظت می‌کنیم. همچنین توضیح خواهیم داد که چه اطلاعاتی متعلق به اوت نوت می باشد و استفادۀ بدون مجوز از آنها، از نظر اخلاقی و حقوقی مجاز نیست.

پذیرش سیاست های حفظ حریم شخصی و به روز رسانی: وقتی یک کاربر از وب سایت اوت نوت بازدید می کند و یا از خدمات اوت نوت استفاده می کند، به این معنی است که با سیاست‌های حفظ  حریم شخصی در سند پیش رو موافق است. ما حق تغییر سیاست‌های خود را بر حسب نیاز و در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. به روز رسانی قوانین در همین صفحه (قوانین و رفع مسئولیت) درج خواهد شد ولی ممکن است اطلاع رسانی درباره زمان به روز رسانی انجام نشود؛ بنابراین توصیه می شود که شما قبل از استفاده از خدمات ما، سیاستهای حفظ حریم خصوصی را دنبال و مطالعه نمایید و در صورت موافقت به استفاده از خدمات ما اقدام نمایید. عدم اطلاع از قوانین توجیه عدم رضایت و یا ضرر احتمالی نمی باشد.

1- به منظور استفاده از خدمات اوت نوت، اطلاعات کلی که از کاربران خواسته می‌شود شامل نام و نام خانوادگی، تلفن همراه یا ثابت، شهر محل سکونت، و آدرس ایمیل می باشد. این اطلاعات در معرض دید عموم قرار نخواهد گرفت و فقط به منظور ایجاد تماس بین کاربر و خدمات دهنده ها، و اوت نوت مورد استفاده قرار می گیرد.

2- به جز موارد ذکر شده در قسمت 1، اوت نوت هیچ نوع اطلاعات دیگری (مانند کدملی، شماره شناسنامه، متن، تصاویر، مدارک پزشکی) را از طریق وب سایت از کاربر درخواست نمی کند.

3- حفظ حریم شخصی بین کاربران و خدمات دهنده ها در حیطه مسئولیت اوت نوت نمی باشد. بنابراین اوت نوت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که کاربران شخصا در اختیار خدمات دهنده ها قرار می دهند ندارد. خدمات دهنده ها خود موظف به رعایت حفظ حریم شخصی افراد طبق قوانین کشوری و حرفه ای خود می باشند.

4- وب سایت اوت نوت و تمام محتوای آن به صورت حقوقی به شرکت دانش گستر طیف فیروزه ای متعلق است. حق استفاده و انتشار این مطالب به صورت انحصاری در اختیار این شرکت قرار دارد. بنابراین، هرگونه کپی و استفاده از محتوای وب سایت به صورت جزیی و کلی (مانند iframe) بدون مجوز کتبی از طرف ما مجاز نمی باشد و ما حق پیگیری قانونی مرتبط را برای خود محفوظ می داریم.

آخرین به روز رسانی: بهمن 1401