استفاده از خدمات اوت نوت ملزم به پذیرش قوانین استفاده از وب سایت و خدمات ما، و همچنین آگاهی از موارد رفع مسئولیت ما در قبال شما می باشد.

منظور از کلمه “وب سایت” یا عبارت “وب سایت اوت نوت” دامنه www.autnut.com  و تمام محتوای آن شامل محتوای متنی  (هرگونه نوشته)، گرافیکی (لوگو، آیکون، تصاویر، نشانها،  ویدئوها)، صوتی،  فایلها با هر فرمت، و تمامی محتوای پایگاه داده ها و اسکریپت ها می باشد.

منظور از کلمات “ما” و “اوت نوت” شرکت دانش گستر طیف فیروزه ای می باشد که وب سایت اوت نوت را مدیریت می کند.

منظور از کلمه “خدمات دهنده” هر یک از مشاوران، پزشکان یا سایر افراد حقیقی و حقوقی می باشد که خدمات خود را در وب سایت اوت نوت ارائه یا تبلیغ می کنند.

منظور از کلمات “شما” و “کاربر” هر شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که از وب سایت اوت نوت بازدید می کند و یا از هرگونه خدمات ارائه شده در وب سایت استفاده می کند.

در این متن قوانین و مقررات استفاده از خدمات اوت نوت و همچنین موارد رفع مسئولیت اوت نوت در قبال شما را توضیح خواهیم داد.

پذیرش قوانین، موارد رفع مسئولیت و به روز رسانی: وقتی یک کاربر از وب سایت اوت نوت بازدید می کند و یا از خدمات اوت نوت استفاده می کند، به این معنی است که با قوانین و مندرجات سند پیش رو موافق است. ما حق تغییر این قوانین را بر حسب نیاز و در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. به روز رسانی قوانین در همین صفحه (قوانین و رفع مسئولیت) درج خواهد شد ولی ممکن است اطلاع رسانی درباره زمان به روز رسانی انجام نشود؛ بنابراین توصیه می شود که شما قبل از استفاده از خدمات ما، حتما صفحه قوانین را دنبال و مطالعه نمایید و در صورت موافقت به استفاده از خدمات ما اقدام نمایید. عدم اطلاع از قوانین توجیه عدم رضایت و یا ضرر احتمالی نمی باشد.

1- قوانین عمومی

1-1- عملکرد و قوانین بالادستی ما منطبق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر طبق قوانین کشوری می باشد.

2- قوانین خدمات و رزرو نوبت

1-2- اوت نوت صرفا معرف خدمات می باشد و کاربر را به خدمات دهنده ها مرتبط می نماید. به این منظور کاربر اطلاعات تماس خود را در فرم مربوطه از طریق وب سایت وارد می کند و خدمات دهنده برای هماهنگی با کاربر تماس تلفنی برقرار خواهد نمود.

2-2- پس از رزرو نوبت از طریق وب سایت اوت نوت، خدمات دهنده مربوطه  طی بازه زمانی 24 ساعت (شنبه تا پنجشنبه) پس از پرداخت هزینه رزرو نوبت با شما تماس خواهد گرفت.

3-2– پرداخت وجه در قبال رزرو نوبت و یا خدمات می تواند از طریق وب سایت اوت نوت و یا مستقیما به خدمات دهنده در هنگام استفاده از خدمات باشد. مبلغ خدمات می تواند شامل وجه پرداختی از طریق وب سایت نیز باشد.

4-2- اگر خدمات دهنده در طی بازه زمانی 48 ساعت با شما تماس نگرفت، شما می توانید به ما اطلاع دهید و وجه پرداختی به شما برگردانده خواهد شد.

5-2- ما عملکرد مشاوران، پزشکان و سایر خدمات دهنده هایی که در وب سایت معرفی یا تبلیغ می شوند را از طریق بازخورد کاربران رصد می کنیم ولی هیچ گونه مسئولیت قانونی در قبال خدمات حرفه ای ایشان (مشاوران، پزشکان و سایر خدمات دهنده ها) متوجه ما نخواهد بود. در صورت تخطی خدمات دهنده از قوانین کشوری و یا حرفه ای، مرجع رسیدگی طبق قوانین کشوری خواهد بود و کاربر می تواند مستقیما به عنوان شاکی حقیقی یا حقوقی از خدمات دهنده شکایت نماید.

3- قوانین محصولات و فروشگاه

1-3- در صورت انصراف از دریافت یا عدم رضایت شما از کالای خریداری شده از فروشگاه وب سایت اوت نوت، می توانید با ما تماس بگیرید و وجه پرداختی پس از هماهنگی و در قبال عودت کالا به شما برگردانده می شود. استرداد وجه شامل موارد محصولات دیجیتال نمی شود.

4- قوانین محتوای علمی، آموزشی، و تبلیغاتی

1-4- محتوای علمی و آموزشی وب سایت اوت نوت جنبه آگاهی بخشی دارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال کاربردها و یا تجویزهای احتمالی متوجه ما نمی باشد.

2-4- سایت اوت نوت ممکن است دارای لینک‏‌هایی (در قالب متن، تصویر، تبلیغات و غیره) به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل اوت نوت نیستند و بنابراین ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این سایت‏‌ها نداریم. همچنین وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست.

3-4- محتوای تبلیغاتی در وب سایت اوت نوت صرفا جهت معرفی و آگاهی بخشی خدمات یا محصولات می باشد و هیچ گونه مسئولیتی را متوجه ما نخواهد کرد.

5- قوانین ارتباطات مجازی (ایمیل، تلفن، پیام رسان)

1-5- ارتباط اوت نوت با شما و بالعکس فقط از طریق شماره همراه 0989139130000 و پیام رسان های متصل به این شماره، و یا ایمیل info@autnut.com میسر می باشد و هرگونه مسیر ارتباطی دیگری که از طرف اوت نوت معرفی نشده است مورد تایید ما نیست و قابل پذیرش نخواهد بود.

آخرین به روز رسانی: بهمن 1401