اوت نوت نام یک گروه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در زمینه اختلال طیف اوتیسم و توانمندسازی افراد دارای اوتیسم می باشد. در کنار تلاش برای آشنا کردن جامعه با اختلال طیف اوتیسم و نياهای افراد دارای اوتیسم، اوت نوت خدمات مشاوره ای و توانمندسازی را به خانواده های افراد دارای اوتیسم معرفی می کند و در دسترس آنها قرار می دهد. عقيده و روش ما این است که تمام مشاوره های روانشناسی،  تغذيه ای، پذيرش و توانمندسازی اختلال طيف اوتيسم بايد در کنار و در راستای هم انجام شود تا بهترين نتيجه حاصل گردد. به همین منظور سعی در تجمیع خدمات مرتبط به صورت متمرکز و کامل داریم.

ایده اوت نوت در سال 1400 متولد شد. کلمه اوت نوت بر مبنای عبارت انگلیسی autism nutrition به معنی تغذیه اوتیسم (تغذیه برای افراد دارای اوتیسم) شکل گرفت. با اینکه هدف اولیه گروه تمرکز بر به کارگیری اصول علم تغذیه در جهت بهبود عملکرد افراد دارای اوتیسم بود، در نهایت به این نتیجه رسیدیم که سایر مشاوره ها و مداخلات توانمندسازی (مانند مشاوره روانشناسی، موسیقی درمانی، و غیره) نیز باید در کنار تغذیه صحیح قرار گیرند تا بهترین نتیجه عملکردی برای افراد دارای اوتیسم حاصل شود. این ترتیب حیطه فعالیت خود را گسترش دادیم.

گروه اوت نوت در شرکت دانش گستر طیف فیروزه ای (سهامی خاص – شماره ثبت 72498) مستقر می باشد و خدمات خود را از طریق وب سایت گروه به آدرس www.autnut.com معرفی و ارائه می کند. خدمات ما شامل تولید اقلام و محتوای آگاهی بخشی در زمینه اوتیسم، و معرفی خدمات مشاوره ای و توانمندسازی متخصصان (پزشکی، روانشناسی و کاردرمانی) حیطه اوتیسم می باشد. لطفا قبل از استفاده از خدمات ما، صفحات قوانین و رفع مسئولیت، و حفظ حریم خصوصی را مطالعه بفرمایید.

بهزاد وفائیان

دکترای مهندسی سازه

بنیان گذار، مدیر پروژه و فناوری

امیرسالار شریفی

کارشناس ارشد روانشناسی

بنیان گذار، مدیر اجرایی و ارتباطات

فاطمه همایونی

دکترای تغذیه و رژیم درمانی

بنیان گذار، مدیر تحقیقات

ناهید ادیب

کارشناس علوم تربیتی

بنیان گذار، مدیر مالی و قراردادها

فاطمه فزوه

دکترای روانپزشکی

مدیر طرح های روانشناختی

سوده ذاکر

کارشناس ارتباط تصویری

مدیر هنری

3

ارزش ها

مهربانی و همدردی
قانون مداری و رفتار حرفه ای
پذیرفتن تفاوتهای جسمی و روحی-روانی افراد
همکاری و کار تیمی
فعالیت با انگیزه و با نشاط
1

اهداف

آشنا کردن جامعه با اختلال طیف اوتیسم
معرفی خدمات پزشکی، کاردرمانی و مشاوره ای
2

چشم انداز

جامعه ای که شناخت صحیح از اوتیسم دارد
جامعه ای که افراد داری اوتیسم را مورد پذیرش و حمایت قرار می‌دهد
جامعه ای که در بهبود عملکرد افراد داری اوتیسم تلاش می‌کند